Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zatím jsme se výstavy zůčastnili pouze jako diváci a fandové:-)

Bála jsem se jak bude Jack reagovat na tolik lidí a psů.Choval se ovšem vzorně a velice mile mě překvapil.V Praze-Letňanech se dne 18.11.2007 sešlo úctyhodných 15 leopardů.Byla to opravdu podívaná.

 

Jack je přihlášen na výstavu v Olomouci-11.ledna2008 a také do Brna která proběhne 10.února 2008.Tak nám držte palce:-)

Obrazek

****************************************************************

OLOMOUC pátek 11.Ledna 2008

V pátek se Jack zůčastnil své první výstavy. Nebyla to pouze jeho premiéra. Byla to i moje:-) S Jacken jsem trochu trénovala a tak to dopadlo dobře.

JACK ZÍSKAL V1CAC a velmi pěkný posudek- Výborně osvalený, klešťový skus, různobarevné oči, výborné uši, mohutný krk, prostorný hrudník, dynamický pohyb.

za fotky děkuju Katce( www.lambra.ic.cz)

Obrazek

VÍCE FOTEK NALEZNETE V NAŠÍ FOTOGALERII :-)

****************************************************************

 

1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ ČMKU VŠECH PLEMEN

BRNO  10.2.2008

Dnes jsme se zůčastnili výstavy v Brně a nedopadli jsme vůůbec špatně:-)

Jack získal V1  CAC. Rozhodčí byl pan Otakar Vondrouš a napsal nám tento posudek:  silný pes, dobrá hlava, zkus nůžkový, správná linie krku a hřbetu, korektní postoj, dobrý pohyb.

Obrazek

 

Obrazek

VÍCE FOTEK NAJDETE V NAŠÍ FOTOGALERII :-)

****************************************************************

MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ PRAHA-23.3.2008

 

Dnes jsme se zůčastnili MVP a Jack získal V1 CAC. Rozhodčí byl pan Otakar Vondrouš a napsal Jackovi tento posudek: středně silný pes dobrého rámce, skus klešťový, dobře nesené ucho, rovný hřbet, pěkný pohyb.

fotečky z výstavy najdete ve fotogalerii:-)

Obrazek

***************************************************************

MVP ČESKÉ BUDĚJOVICE 20.4.2008

Obrazek

ZOUBKÝÝÝÝÝ :-)

Na výstavě v Českých Budějovicích Jacka hodnotila rozhodčí paní Libuše Ubrová a napsala nám tento posudek: Takřka dvouletý pes, silná kostra, velmi dobrá hlava, pánevní konč. korektní, hrudní konč. trochu volné v lokti.

Jack získal V2 Res. CAC

Obrazek

Obrazek

Obrazek

****************************************************************

MVP BRNO 2008

28-29.6.2008 proběhla Mezinárodní výstava psů. Poprvé byl Jack ve třídě OTEVŘENÉ. Už od rána byl neposedný.A neukázněný a tak není divu, že se zrovna dobře nepředvedl ani ve výstavním kruhu.Získal VÝBORNÝ 3. Rozhodčí nám dělala paní Ing.A.Košťálová a hodnocení dostal Jack toto: kontaktní pes s pěknou silnou kostrou , korektní úhlení, vydatný pohyb kterému nestačí velikost kruhu.   A to je fakt. Tento kruh byl opravdu malinký. tak na čivavu, ale ne na uběhané leopardy.:-)

Obrazek

Obrazek

*****************************************************************

DUO CACIB Brno 7.-8.2.2009

Obrazek

Tentokrát se nám vůůbec nezadařilo:-(

sobota7.2.2009-Jack v kruhu vůbec nespolupracoval, odmítal běhat.A tak dostal pouze VD2

rozhodčí Jaromír Dostál napsal tento posudek: klešťový, typ.předps.pl, v kostře bez vad, lepší v postoji, v pohybu se neprezentuje, stand.osrstění

neděle 8.2.2009-tentokrát Jack běhal, ovšem s čumákem u podlahy.Dostal VD3:-(

rozhodší Josef Němec napsal tento posudek:Dvou a půl letý pes, celk. odp. stand., v d. hlava, nůž. chrup, ve vystup. kruhu má poněkud nevýraz. povahu.

FOTO ZDE

*****************************************************************

Klubová výstava málopočetných plemen Mladá Boleslav 20.6.2009

Obrazek

V sobotu 20.6.Jsme se zůčastnili klubové výstavy. Jack získal V1, CAC a to musím podotknout, že pan rozhodčí byl opravdu přísný.

pan rozhodčí Polgar Andraš napsal tento posudek: 3-letý pes, výborné kons tit., správné končetiny, správný elegantní pohyb.

foto zde

*********************************************************

MVP Intercanis Brno červen 2009

Obrazek

28.6.2009, rozhodčí Olga Dolejšová dala Jackýskovi tento posudek: dobře utvářená hlava, správně zavěšené ucho, korektní skus, dobrý krk i hřbet, správně nasazen a nesený ocas, úhlení správné, předvedení slabší( no joo to je těžký předvést puberťáka tam, kde předtím pobíhala háravá fenka:-))

Jack získal V1, CAC.

*********************************************************

13.7.2009 Jack oficiálně získal titul ČESKÝ ŠAMPION!!

Obrazek

****************************************************************

DUODANUBE  BRATISLAVA 15.-16.8.2009

Vtěchto dnech jsme se zůčastnili výstavy v Bratislavě. V sobotu jsme dopadli špatně. Jacka jsem předvedla příšerně a pan rozhodčí Tibor Havelka byl evidentně unavený a tato kombinace nám donesla VD. Posudek psal asimarťan a je nečitelný:-(

V neděli se nám vedlo naopak dobře. Jack byl vystaven dobře a získal toto ocenění: V1, CAC, BOB

Rozhodčí paní Gabriela Ridarčíková napsala tento posudek: kompaktný dobre osvalený pes, dobre formovaná hlava, pevný chrbát, dobrá hlbka hrudníka, dobre zaúhlený,výborný pohyb.

Obrazek

FOTO ZDE

***************************************************************

MVP BRNO 17.10.2009

Obrazek

dnes jsme se s Jackem zůčastnili výstavy v Brně. Musím říci, že to byla  NEJHORŠÍ VÝSTAVA PSŮ na které jsem kdy byla. Původně jsme měli mít kruh normálnívh rozměrů, alepořadatelé podcenili počasí a veškeré kruhy co měli být venku namačkali do jediné haly a náš kruh přesunuli na galerii. Nedalo se projít, nedalo se nikde sednout, všude plno psů a naštvaných páníčků. Ke kruhu jste se museli doslova probojovat a popřeskakovat ležící pejsany. Nebylo kam uhnout. Jacka jsem poprvé vystavovala ve třídě šampionů. Pěhal celkem pěkně, stál také pěkně, ale i tak jsme dostali VD. Prý Jack úpně postrádá předhrudí.Je zajímavé, že si toho teda ještě nikdo jiný nevšiml:-) Porovnala jsem Jackovi proporce s ostatními šampiony a musím říci, že zrovna předhrudí menší než ostatní nemá. Celkově hubenější je, ale zrovna předhrudí to není. A když jsem slyšela hodnocení naší milované leopardí kamarádky Bloxinky, tak jsme pochopili, že zrovna tento rozhodší se ráno asi praštil do hlavy. No každopádně k tomuto pánovi už nikdy nepojedem. Jinak našim kamarádům moc gratulujeme.

Rozhodčí:      doplníme i popis

**************************************************************

KLUBOVÁ VÝSTAVA 31.10.2009

Obrazek

Dnes jsme se zůčastnili klubové výstavy v Ml.Bol. Tentokrát se výstavy zůčastnilo 25 leopardů. Co mě těší nejvíce je, že jsme tam KONEČNĚ potkali brášku Abraksase! Nevím, kdo o Abíkovi roznáší řeči,že je agresivní k lidem. Ale určitě ho ten dotyčný či dotyčná osobně nezná. Mě viděl poprvé a přivítal mě bouřlivě, olízal celou hlavu. Jestli se takhle projevuje agrese tak chci takhle agresivního psa:-)

Po výstavě jsme šli na společnou procházku na louku. Bylo super pozorovat volně pobíhající skupinku leopardů. Po leopardí procházce jsme jeli na společný oběd. I z tého alce máme pár fotek. Nazvala bych je: hladová smečka:-)

Jinak náš Jack nastoupil do třídy šampionů. Běhal i stál pěkně a V2, Res CAC si určitě  právěm zaslouží:-)

Rozhodčí: Josef Němec

Posudek: Tří letý pes, výborné proporce, výrazná hlava, nůžky skus, pevný  hřbet, dobře utvářen hrudník, výborný postoj i pohyb.

 

 

 

 

 FOTO ZDE

****************************************************************

MVP    PRAHA   8.11.2009

Obrazek

Tuto neděli jsme ses Jackem zůčastnili mezinárodní výstavy psů v Praze. Potkali jsme tam spoustu známých a hlavně brášku Abraksase.

V kruhu se Jack utakal ještě se dvěma šampiony. Jack získal druhé místo V2 a titul Res CAC.

Rozhodčí ing.Jaroslav Matyáš (SK) POSUDEK:  Kompaktní pes dobrého formátu s dobře modelovanou hlavou, velmi dobrá horní i spodní linie, poněkud strměji zaúhlený, s velmi dobrým pohybem.

FOTO ZDE

**************************************************************

MVP TRENČÍN 24.1.2010

Tentokrát jsme opět navštívili výstavu na Slovensku. Opět to bylo časově velmi náročné.

Jack  ve třídě otevřené  získal V1 CAC.

Rozhodčí Viera Staviarská napsala tento posudek::  správ.formát, správ. nosená ......,velmi pěkné ucho, rovný chrbát, dobre uložený chvost, chyba predhrudie, voln. lokte, velmi pekný pohyb.

Obrazek

FOTO ZDE

*******************************************************

DUOCACIB BRNO 6.-7.2.2010

V těchto dvou dnech jsem se s Jackem zůčastnila výstavy v Brně. Oba dny byly velmi úspěšné a Jack získal dva krásné posudky:-)

 

V sobotu 6.2.2010 Jack ve třídě šampionů získal V1, CAC

 

Rozhodčí: Otakar Vondrouš

Posudek: Silný pes,silná kostra, pěkná hlava, dobrá horní linie, korekt. postoj, výborný pohyb

 

V neděli 7.2. 2010 Jack ve třídě šampionů získal V1, CAC dále také BOB a tím pádem postoupil do závěrečných soutěží, kde se ve velké konkurenci probojoval do silné 5. Získal také 4.místo BIG. Jsem na něj moc hrdá!!

Rozhodčí: Ojga Dolejšová

Posudek: Výborně stavěný pes vyrovnané povahy, hlava korektní, ucho správné, oko modré, dobrá čenich. partie, správná přední fronta, hrudník prostorný, PK dobře úhlené, pohyb vyvážený.

Obrazek

                                                       FOTO ZDE

*********************************************************

        MVP ČESKÉ BUDĚJOVICE  24.4. 2010

Dnes měl Áda svoji premiéru na výstavě, ale bohužel to nebyl pro nás dobrý den. Áda nechtěl ukázat zoubky a proto nebyl posouzen. Většinou se to u prcků toleruje, ale nám to "neprošlo" :-(

Rozhodčí: Otakar Vondrouš

Adrenalin Espero Koro-Popis:Neposouzen pro nemožnost ukázání zubů.

Arakain Vlci severu-Popis: pes, správn. rámec, pěkná hlava,dobrá horní lin.,korekt. postoj,dobré úhl., výb. pohyb. Jack získal V2, Res. CAC

                                        

     FOTO ZDE

 

 

 

Obrazek

****************************************************************

KLUBOVÁ VÝSTAVA ML.BOLESLAV 12.6.2010

Na této výstavě byl pouze ADRENALIN.Jela jsem sama a dva psy bych nezvládla. Byla to velmi příjemná výstava. Část dne jsme trávili u vody, kde si Áda poprvé zaplaval. Moc děkujeme Alence, Denisce a ostatním za milou společnost.

Ádabyl v kruhu ze svým bráškou Odynem a získal VN2. Po předvedení v Budějovicích to je mega úspěch. Zoubky ukázal hned:-)  předváděla ho šikovná kamarádka Terka a byla úžasná:-) moc děkujeme!!Jinak rozhodčí byl Branko Milenkovič ze Slovinska. Posudek je ovšem psaný zmateně anglicky a ani googel není schopen tuto listinu přeložit:-)

FOTKY MÁME VE FOTOGALERII!!

***************************************************************************************

INTERCANIS-MVP BRNO 19.6.2010

Této výstavy se zůčastnil Áda i Jack. Potkali jsme se tam s leopardími kamarádami a bylo to moc fajn.

Rozhodčí byl tentokrát pan Petr Řehánek.

ADRENALIN ESPERO KORO- VN1

posudek:9.měs.pes odpovídá věku, ušlechtilá hlava,nůžkový skus,uši správně nasazené a nesené, výborná krční linie, hrudník odpovídá věku, rovná hřbetní linie,úhlení končetin v pořádku,výborně utvářená tlapka, pohyb pravidelný.

 

ARAKAIN VLCI SEVERU-V1, CAC, BOB

4letý pes správné výšky a mohutnosti, výrazná hlava, výraznější čelní rýha, uši správně nasazené a nesené, prostorný hrudník,pevná hřbet. linie, úhlení končetin v pořádku, pravidelný pohyb.

FOTEČKY NAJDETE VE FOTOGALERII:-)

****************************************************************************************

KRAJSKÁ VÝSTAVA BRNO ZETOR 15.8.2010

rozhodčí Andraš Polgar

ADRENALIN ESPERO KORO

11měsíční, výb. velikosti i konstituce, dobrý tvar hlavy ale celkově ve vývoji, správný krk, rovný hřbet. Nedostatečně široký hrudník, správné přední končetiny, strmější zadní, správný veselý pohyb. V1, VÍTĚZ TŘÍDY.